Ilość kompletów Cena
0 0,00 zł
Email: Hasło: Zarejestruj Zapomniałeś hasła?

 

kalendarz reklamowy mapa Polski, kalendarze reklamowe planszowe zdjęcie, kalendarze reklamowe Polska
 
 
 
kalendarz reklamowy jednodzielny, kalendarze reklamowe z zegarem zdjęcie, kalendarze reklamowe zdjęcie
 
 
 

Kalendarze reklamowe - jeden z najlepszych materiałów promocyjnych dla każdej firmy bez względu na wielkość i branżę. Mają bardzo dużą wartość użytkową - są powszechnie wykorzystywane przez biznes na całym świecie. Jako nośnik reklamy i informacji o firmie pracują przez cały rok - w przeciwieństwie do ulotek czy innych nieużytkowych materiałów, które najczęściej znajdują miejsce w koszu na śmieci w ciągu kilku godzin. Kalendarze reklamowe, to świetny upominek, który można ofiarować nie tylko swoim kontrahentom, ale również swoim pracownikom - np. kalendarze książkowe w rękach handlowców bardzo dobrze sprawdzają się jako materiał reklamowy podnosząc jednocześnie prestiż firmy.

Niezwykle duża różnorodność tych produktów na rynku umożliwia dopasować je zarówno do każdego budżetu, jak również dobrać do przyjętej stylistyki graficznej. Jednak najważniejszym kryterium wyboru jest dobranie odpowiednich produktów pod kątem potrzeb oraz gustów swoich kontrahentów. W związku z tym firmy coraz częściej korzystają z możliwości zamówienia wielu różnych kalendarzy - różnych pod względem rozmiarów, tematyki i zastosowania. W obrębie jednej firmy potrzeby te mogą być wielorakie - inne modele kupuje się do działów produkcyjnych inne do działów biurowych inne dla personelu z przewagą pań, a inne z przewagą Panów...

W kolejnych zakładkach opisywane są poszczególne modele kalendarzy i sugestie co do zastosowania. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wielu różnych produktów, które zaspokoją potrzeby i gusta każdego Twojego kontrahenta. Nasza oferta specjalnie premiuje dodatkowymi rabatami zamówienia, które składają się z wielu różnych modeli. W związku z trudniejszą sytuacją na rynku - gorszą koniunkturą prawie w każdej branży - w tym roku przygotowaliśmy ofertę uwzględniającą mniejszy budżet. Mimo to, kalendarze reklamowe należą do narzędzi marketingowych, które mądrze wykorzystane zawsze się zwracają.

 

  
  
kalendarze planszowe, kalendarz planszowy, kalendarze 2012 planszowe, kalendarze 2013 planszowe, kalendarze dziewczyny, kalendarze B1  kalendarze ścienne, kalendarz ścienny, kalendarze 2012 ścienny, kalendarze 2013 ścienny, kalendarze paskowy

Kalendarze reklamowe jednoplanszowe.

  • Kalendarze A1 - formatu ok. 86 x 61 cm - od wersji B1 różnią się tylko wymiarem. W aktualnej ofercie posiadamy blisko 70 wzorów.

  • Kalendarze B1 - formatu ok. 98 x 68 cm - nieco droższy od kalendarza A1, a mimo to jest najpopularniejszym rodzajem kalendarzy sprzedawanych w Polsce. W bieżącej ofercie posiadamy kilkaset modeli tego produktu. Wysokiej jakości druk i niezwykle bogata oferta tematyczna powodują, że produkty te cieszą się podobną popularnością jak kalendarze trójdzielne. Kalendarze ścienne B1 posiadają odpowiednio duże pole przeznaczone pod nadruk firmowy, więc bardzo dobrze eksponuje logo i nazwę firmy.

  • Kalendarze PASKOWE (ścienne), to jedne z najtańszych rodzajów kalendarzy oferowanych na rynku. Format tego kalendarza to mniej-więcej połowa formatu kalendarzy B1. Mimo, że mają one dosyć małą powierzchnię pod nadruk firmowy, to bez problemu można zamieścić na nim logo i dane teleadresowe własnej firmy.

kalendarze format, kalendarz format, kalendarze 2012 format, kalendarze 2013 format, kalendarze ścienne format kalendarze wymiary, kalendarz wymiar, kalendarze 2012 wymiary, kalendarze 2013 wymiary, kalendarze ścienne wymiary kalendarze paskowy wymiary, kalendarz paskowy wymiar, kalendarze paskowe 2012, kalendarze paskowe 2013

Kontrahentów, których interesuje konkretna tematyka kalendarzy, prosimy o skorzystanie z narzędzi przeszukiwania naszego magazynu.

Kalendarze jednoplanszowe wyróżnia bardzo niska cena i duża powierzchnia ekspozycyjna.  Produkt ten jest dostępny w naszym sklepie TUTAJ, a wycenę i zakup można zrobić online (od ręki).

  

 

 
    
 
 kalendarze trójdzielne standard, kalendarz  standard, kalendarze trójdzielne 2012 standard, kalendarze trójdzielne 2013 standard
 
 
 
 
 kalendarze płaskie, kalendarz  płaski, kalendarze trójdzielne 2012 płaskie, kalendarze trójdzielne 2013 płaskie
 
 
 
  kalendarze trójdzielne morze, kalendarz trójdzielny morze, kalendarze trójdzielne 2012 morze, kalendarze 2013 trójdzielne morze
 
 
 
 
 
  kalendarze trójdzielne żaglowiec, kalendarz trójdzielny żaglowiec, kalendarze trójdzielne 2012 żaglowiec, kalendarze 2013 trójdzielne żaglowiec

 
 

Kalendarze trójdzielne - cieszą się największą popularnością wśród klientów. Ich atrakcyjna cena, funkcjonalność oraz estetyczny wygląd powodują, że firmy chętnie korzystają z tego rodzaju reklamy. Mimo, że kalendarze trójdzielne mają dosyć małą powierzchnię pod nadruk firmowy, to bez problemu można zamieścić na nim logo i dane teleadresowe własnej firmy. Wyjątkową cechą tego produktu jest duże i bardzo wyraźne kalendarium, którego nie ma żaden inny rodzaj kalendarza - dzięki temu kalendarze trójdzielne są bardzo praktyczne. Dodatkowo aktualny dzień zaznaczany jest przesuwanym okienkiem.

Kontrahentów, których interesuje konkretna tematyka kalendarzy, prosimy o skorzystanie z narzędzi przeszukiwania naszego magazynu.


 

Kalendarze trójdzielne standardowe - składają się z uwypuklonej główki, plecków, kalendarium oraz przesuwnego okienka.

Główka, to arkusz papieru kredowanego, na którym wydrukowano kolorowe zdjęcie lub grafikę, zalaminowany i naklejony na grubą 3 mm tekturą. Całość wygląda bardzo ładnie i estetycznie. Na główce często umieszcza się zawieszkę - element, który pozwala zawieszać kalendarze na ścianach. Główka standardowych kalendarzy trójdzielnych występuje w różnych formatach - na ogół zbliżonych do formatu A4.

kalendarze trójdzielne góry, kalendarz trójdzielny góry, kalendarze trójdzielne 2012, kalendarze 2013 trójdzielne

Plecki wykonuje się z kartonu jednostronnie kredowanego 275-300 g/m2. Połączone z główką kalendarza oraz przyklejanym kalendarium trójdzielnym eksponują logo i dane teleadresowe firmy. Na kalendarium wsuwane jest okienko wyznaczające konkretny dzień miesiąca.

Kalendarium trójdzielne, składa się z 3 bloczków po 12 kartek każdy + tekturka od spodu. Każdy bloczek zaczyna się od innego miesiąca, w ten sposób na kalendarzu uwidocznione są trzy kolejne miesiące. W sumie kalendarium trójdzielne 2012 obejmuje okres od grudnia 2011 do stycznia 2013 roku.


 

Kalendarze trójdzielne panoramiczne ich oryginalność polega na wyeksponowaniu zdjęcia w formie panoramy - zdjęcie stanowi połowę kalendarza. Kalendarze te mają wymiar ok. 90 x 50 cm więc są stosunkowo duże.

kalendarze panoramiczne format, kalendarz panoramiczny format, kalendarze panoramiczne 2012 format, kalendarze panoramiczne 2013 format

Kalendarze Panoramiczne mają główkę wykonaną w podobnej formie jak kalendarze trójdzielne standard - jest uwypuklona z nadrukowanym zdjęciem. Główka dodatkowo jest lakierowana lakierem UV, który ożywia kolory i przyciąga wzrok, podnosząc skuteczność reklamy nadrukowanej na stopce kalendarza.

Pod główką przylepione są plecki z kalendarium trójdzielnym rozmieszczonym poziomo. Plecki posiadają miejsce przygotowane pod nadruk firmowy, a jego powierzchnia ma format ok.: 87 x 7 cm.

kalendarze panoramiczne, kalendarz panoramiczny, kalendarze panoramiczne 2012, kalendarze panoramiczne 2013

W ofercie na rok 2012 kalendarze panoramiczne mają typowe kalendarium trójdzielne - czterojęzyczne (PL, D, GB, RUS) z numeracją tygodni, imieninami i świętami unijnymi.

W naszej ofercie kalendarze panoramiczne sprzedajemy z kopertami. Na ogół ozdobna koperta jest w cenie kalendarza o czym informujemy na karcie konkretnego modelu.


 

Kalendarze trójdzielne płaskie jest to najtańsza wersja kalendarza trójdzielnego. Plecki i główka stanowią jedną całość - karton 300g, do wyboru kilka zdjęć rozmieszczonych na całej powierzchni kalendarza. Kalendarium umieszczone jest identycznie jak w przypadku kalendarzy trójdzielnych standardowych.

kalendarze trójdzielne las, kalendarz trójdzielny las, kalendarze trójdzielne 2012 las, kalendarze 2013 trójdzielne las


 

Kalendarze trójdzielne z zegarem Kalendarze trójdzielne z zegarem - firmy chętnie korzystają z umieszczania reklamy na tego typu kalendarzach, zegar umieszczony na główce wzbogaca jego funkcjonalność.


 

Kalendarze trójdzielne z wieloobrazkową główką na główce kalendarza za pomocą spirali przymocowane są zdjęcia, można je dowolnie zmieniać podobnie jak w kalendarzu wieloplanszowym - z wyjątkiem kalendarium, które jest przymocowane osobno. Wysokiej jakości zdjęcia są dobrane tematycznie, dzięki nim kalendarz wisząc przez cały rok na pewno się nie znudzi.


 

Kalendarze trójdzielne na rok 2012 wyróżnia niska cena i duża powierzchnia ekspozycyjna.  Produkt ten jest dostępny w naszym sklepie TUTAJ, a wycenę i zakup można zrobić online (od ręki).


 

 

 

 

 

  

Kalendarze biurkowe piramidki

Popularne, bardzo tanie - kalendarze biurkowe na rok 2012 drukowane wg indywidualnego projektu. Często rozdawane jako gadżet reklamowy. Ze względu na bardzo niską cenę oraz możliwość zamieszczenia obszerniejszej informacji (np. oferty) kalendarze piramidki zamawiane są przez firmy każdej branży. Kalendarze te posiada dwie strony eksponujące reklamę. Kalendarze piramidki wykonane są z wysokiej jakości kartonu. Kształt i podstawa kalendarzy gwarantuje stabilność Kalendarze eksponują reklamy na całej swojej powierzchni, widocznej z dwóch stron.

Pełna oferta na te popularne kalendarze biurkowe - kalendarze piramidki jest TU.


 

Kalendarze trójdzielne indywidualne - składają się z uwypuklonej główki wykonywanej wg indywidualnego projektu, plecków, kalendarium trójdzielnego oraz przesuwnego okienka.

Główka w tym kalendarzu, to arkusz papieru kredowanego, na którym wydrukowano kolorowe zdjęcie np. tematycznie związane z branżą zamawiającego często z wkomponowanym logo firmy i danymi teleadresowymi. Główka jest laminowana lub lakierowana UV i naklejona na grubą 3 mm tekturę. Całość wygląda bardzo ładnie i estetycznie. Główka posiada zawieszkę - element, który pozwala zawieszać kalendarze na ścianach. Główkę indywidualnych kalendarzy trójdzielnych wykonujemy w formacie A4.

Plecki wykonuje się z kartonu jednostronnie kredowanego 275-300 g/m2. Łączą główkę kalendarza wraz z kalendarium trójdzielnym. W indywidualnym kalendarzu trójdzielnym plecki mogą być bez dodatkowego nadruku (o ile wszystkie niezbędne informacje sa na główce) lub jak w przypadku kalendarzy standardowych mogą eksponować informacje o firmie. Na kalendarium wsuwane jest okienko wyznaczające konkretny dzień miesiąca.

Kalendarium trójdzielne składające się z 3 bloczków po 12 kartek każdy, eksponują jednoczesnie trzy kolejne miesiące. Kalendarium trójdzielne 2012 obejmuje okres od grudnia 2011 do stycznia 2013 roku. Do kalendarzy indywidualnych sprzedawane jest kalendarium w wersji czterojęzycznej: polski, angielski, niemiecki, rosyjski (PL, GB, D, RU). Kolorystyka kalendarium: czerwono-czarna lub czerwono-granatowa.

 

W przypadku zainteresowania prosimy kliknąć na zdjęcie skojarzone z konkretnym rodzajem kalendarzy
- będą Państwo mogli "od ręki" wycenić każdą z przedstawionych tu wersji tego produktu.